Ексклюзиви
четвер, 30 травня 2013 17:11

SIA-2013: Opel Cascada складає дах на швидкості 50 км/год
9

Opel Cascada
Фото: Фото: Володимир Мукан
Opel Cascada
Opel Cascada
Opel Cascada
Opel Cascada

Новий чотиримісний кабріолет Opel Cascada показали на автосалоні SIA-2013, що зараз проходить у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Дизайн машини перегукується із стилем Opel Astra й Opel Meriva. Авто має великий дутий капот із чотирма ребрами жорсткості, злегка випуклі колісні арки та нову фірмову решітку радіатора. Нижня лінія фар зигзагоподібна, схожа на "опелівську блискавку".

Салон машини також нагадує інтер'єр Opel Astra. Кермо, сидіння, важіль коробки передач обтягнуті сірою шкірою із білими строчками, посеред торпеди встановлений мультимедійний центр. Біля прикурювача - слот для флешки й карти пам'яті. Кермо машини не перевантажене кнопками.

Тканинний дах Cascada складається за 17 секунд. При чому він може робити це на швидкості 50 км/год.

"Його можна складати із салону автомобіля або із брелка ключа, - каже Станіслав Краєвський із компанії "Дженерал авто груп", що імпортує автомобілі Opel. - Не дивно, що машина стилістично нагадує "Астру". Кабріолет якраз збудований на платформі цієї моделі. Його поставлятимуть в Україну із пакетом "погані дороги". Такі матимуть більший кліренс (16,2 см)та металевий захист картера двигуна".

Кабріолет пропонують у семи комплектаціях. Можна обрати один із чотирьох двигунів.

У найдешевшій комплектації кабріолет коштує 284,7 тис. грн. Він обладнаний кондиціонером, магнітолою, круїз-контролем, бортовим комп'ютером, 4-ма подушками безпеки, електросклопідйомниками та світлодіодними ліхтарями.

У дорожчих комплектаціях автомобіль обладнаний системою, що зчитує дорожню розмітку та знаки, виводить на дисплей панелі приладів. Також виробник як опцію пропонує систему старт-стоп, що глушить двигун у пробках, біксенонові фари, які повертають разом із кермом та самі регулюють пучок світла, залежно від темряви.

Зараз ви читаєте новину «SIA-2013: Opel Cascada складає дах на швидкості 50 км/год». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.04.2012 16:16:43доцэнт-киев95.135.80.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

хамов и жлобов за рога и встойло. киевляни очнитесь пора брат пора

22.04.2012 11:55:29жана-одеса178.93.84.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Бандюковичі заселять історичний УКРАЇНСЬКИЙ УЗВІЗ перекотиполем тобто росіянами з Росії за один день зроблять по блату громадянами України і Києву труба -буде ісконно русский город. А ми раби були як при Шевченку так рабами і залишимось.Заберуть у нас нашу мову і будемо " німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть"""""!!!

22.04.2012 10:20:05Max93.75.226.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ні честі, ні совісті.

13.04.2012 15:03:14asim95.135.56.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Взят попова, ахметова, яныка, министров и т.д. привязать одну ногу к одной лошади, другую ногу к другой лошади и пустить их в разные стороны. Заснять это на видео и выложить на все видео порталы с подписью "Они хотели уничтожить Киев"

13.04.2012 14:58:51Slav95.67.76.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

татаро-дАнецкое иго

13.04.2012 14:55:31окупація194.44.164.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Україною керують російські намісники.

22.04.2012 11:58:21жана-одеса178.93.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Накінець-то дійшло!!!! Ми українці проспали Україну ще з часів Богдана Хмельницького!!!!! А Богдана вбили російські окупанти.

24.04.2012 23:30:35доцент-киев95.135.78.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ни кто не спал-кто окупанты -фашыки -или вуйки и кто надрал им задницу

13.04.2012 14:42:35андрій46.203.81.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

те що там було багато художніх майстерень і є головною проблемою Андріївського узвозу. Свої твори вони реалізували тут же на вулиці. Тобто була аура мистецького кварталу. НЕ був у Парижі, але там теж є такі квартали. Тобто якщо би там виник трохи модернізований мистецький квартал - це була б чесна відповідь і Ахметова і Попова.
І ще одне питання. Того ж самого дня кіномитці протестували під Кабміном проти пограбування податковою студії дубляжу українською мовою. В обох випадках політичні партії опозиції проявили повну байдужість. Невже не можна було використати цей привід до більш масових акцій? Ні П"ятий канал і 24-й про пікет Кабміну кіношниками не сказав, за винятком Української Правди в неті. Борються за ковбасу по 22 копійки в їд.ВР.

13.04.2012 14:37:30Motion95.67.66.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Треба іти та ставати на шляху в техніки та чмирів, які знищують Андріївський узвіз. Тільки не купкою людей. Потрібні сотні, тисячі, десятки тисяч. І якщо свідомість киян ще не вмерла остаточно, вони вийдуть. Це остання крапля, після якою терпець може урватись. Бо знищують найзаповітніші вулиці Києва!!!

13.04.2012 14:20:39S95.67.66.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Такого даже при немцах не было...............

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути