Користувачі соціальних мереж обговорюють виступ президента РФ Володимира Путіна на зустрічі клубу "Валдай", яка відбулась у Сочі 22 жовтня 2015 року та глузують з авто, на якому він приїхав.
Журналісти та гості форуму очікували на Путіна понад дві години. Приїхав російський лідер на салатовій "Ладі Веста", яку юзери вже встигли охрестити "Лада Вата".
#Путин о поездке на Ладе-Весте: Серпантин, кругом ограничения, но по секрету - чуть-чуть быстрее ехал pic.twitter.com/JlKoDrv3fM
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) 22 октября 2015
https://twitter.com/Fake_MIDRF/status/657258175469658112?ref_src=twsrc%5Etfw
https://twitter.com/LyapunovS/status/657208375894241280?ref_src=twsrc%5Etfw
https://twitter.com/adagamov/status/657456568124993536?ref_src=twsrc%5Etfw
Нагадаємо, у серпні 2010 року Путін провів тест-драйв "Лади-Калини". За чотири дні він проїхав від Хабаровська до Чити з інспекційною поїздкою на цій машині. Путін подолав 2165 кілометрів і в цілому залишився задоволений автомобілем.




















Коментарі