пʼятниця, 13 лютого 2015 13:20

Honda повністю змінила дизайн позашляховика Pilot
4

Компанія Honda представила новий Pilot. Дизайнери змінили зовнішність і інтер'єр машини практично до невпізнання, позбавивши автомобіль його квадратних форм. У той же час інженери оснастили автомобіль новим бензиновим V6 з функцією автоматичного відключення під час простою.

Новинка трохи схожа на рестайлінговий CR-V, що особливо помітно за формою оптики головного світла і хромованої решітки радіатора. При цьому маса нового авто майже на 137 кг легше попередньої версії.

Автомобіль отримав світлодіодні ходові вогні, а також LED-фари з опціональною функцією High beam technology. Дана технологія дозволяє уникати засліплення інших учасників дорожнього руху і змінює концентрацію світлового пучка залежно від швидкості руху. Крім цього виробник встановив на машину 20-дюймові легкосплавні диски і додав панорамний дах (за доплату).

Третє покоління Honda Pilot отримало новий 3.5-літровий бензиновий V6 i-VTEC з безпосереднім уприскуванням палива і системою управління роботою циліндрів. Остання здатна змінювати навантаження на циліндри в залежності від потреб в потужності або повністю відключати під час зупинки, наприклад, в заторах, а також швидко і м'яко повертати в роботу при натисканні педалі акселератора. Про потужність цього мотора виробник поки не розповів.

Силовий агрегат позашляховика може працювати в парі з однією з нових трансмісій - шести - або девятиступінчатим "автоматом".

Зараз ви читаєте новину «Honda повністю змінила дизайн позашляховика Pilot». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути