субота, 14 жовтня 2017 22:17

"Маріуполь" у меншості уникнув поразки в матчі з "Вересом"

"Верес" Юрія Вірта продовжив безпрограшну серію до семи матчів

Сьогодні у 12-му турі чемпіонату України з футболу рівненський "Верес" приймав ФК "Маріуполь".

Після досить спокійного першого тайму, другий відрізок матчу виявився багатим на події.

Господарі відкрили рахунок на 64-й хвилині. Після подачі зі штрафного Валерій Федорчук пробив головою в штангу, а Сергій Борзенко виявився першим на добиванні.

А через три хвилини гості залишилися у меншості. За грубий фол пряму червону отримав Сергій Яворський.

"Маріуполю" вдалося уникнути поразки. Після прострілу відзначився Андрій Тотовицький.

Головний тренер "Вереса" Юрій Вірт:

"Матч можна розділити на дві частини: до вилучення і після. До вилучення ми контролювали хід гри і забили гол. А після вилучення - зупинилися. Рано повірили в перемогу. Це дивно, тому що ми грали проти дуже гарної команди. Сьогодні ми втратили два очки.

Занадто багато помилок наробили в заключній двадцятихвилинці. Суперник зрівняв рахунок і міг забити ще. Так не можна грати. Тим більше, в чисельній більшості. Є багато претензій до футболістів по грі в заключні 20 хвилин".

Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич:

"Результатом ми не задоволені, а грою - задоволені. Ми повністю володіли ініціативою, контролювали м'яч. І, граючи в меншості, ми не відходили від своєї гри. Це тішить.

Для мене ця нічия дорожче від перемоги. Команда проявила характер і в меншості зрівняла рахунок. Наприкінці гри у нас був ще один гольовий момент. І в цьому нічого дивного не було - на полі я бачив тільки одну команду - "Маріуполь".

"Верес" - "Маріуполь" - 1:1

Голи: Борзенко (64) - Тотовицький (80)

Верес - Бандура, Борзенко, Адамюк, Кобін, Сімінін, Федорчук (Морозенко, 90), Карасюк, Котляр (Пасіч, 84), Сергійчук, Степанюк, Волошинович (Западня, 90).

Маріуполь - Худжамов, Насонов, Яворський, Неплях, Білий, Кожанов (Борячук, 75), Тотовицький, Болбат (Тищенко, 71), Мишнєв, Кольцов (Кисіль, 46), Танковський.

Попередження: Волошинович (19), Танковський (47), Тищенко (74), Сімінін (76).

Вилучення: Яворський (68)

Сьогодні "Зоря" на виїзді мінімально обіграла каменську "Сталь" — 1:0.

Завтра одеський "Чорноморець" на своєму полі зустрінеться з київським "Динамо" (19:30).

Зараз ви читаєте новину «"Маріуполь" у меншості уникнув поразки в матчі з "Вересом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua