"Шахтар" дотиснув "Ворсклу" на останніх хвилинах
10

«Ворскла» відігралася з 0:2, але поступилася «Шахтареві»

У 12-му турі прем'єр-ліги "Шахтар" у Харкові обіграв "Ворсклу" - 3:2.

На 21-й хвилині матчу після блискучої передачі Алана Патріка свій перший гол за "Шахтар" в якості українця забив Марлос.

За 15 хвилин за господарів забив Факундо Феррейра після помилки захисника "Ворскли" Ардіна Даллку.

Передайте Андрію Шевченку, щоб він звернув увагу на Коломойця

Наприкінці першої половини матчу один м'яч відіграв форвард гостей Юрій Коломоєць. Він же у другому таймі після подачі з лівого флангу зробив рахунок рівним.

Але остаточний результат матчу оформив Факундо Феррейра, який після передачі Бланко Лещука на 82-й хвилині зробив дубль.

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко:

"Я б розділив гру на два тайми. У першому ми діяли обережно, не допрацьовували в обороні.

Зате в другому все змінилося: ми змогли забити. Але зустрічалися ми з сильною командою. "Шахтар" переміг заслужено. Все те, що не вбиває нас, робить нас сильнішими.

Передайте Андрію Шевченку, щоб він звернув увагу на Коломойця. Він багато працює. Нехай йому і не вистачає десь майстерності, але він бере працездатністю і віддачею.

Він забив два голи, але, як виявилося, з "Шахтарем" цього мало. Треба забивати три голи, щоб розраховувати на перемогу".

Шахтар - Ворскла 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 21 Марлос, 2:0 - 36 Феррейра, 2:1 - 42 Коломоєць, 2:2 - 57 Коломоєць, 3:2 - 82 Феррейра.

Шахтар - П´ятов, Ракицький, Ордець, Бутко, Ісмаїлі, Петряк (Коваленко, 54), Степаненко (Бланко Лещук, 79), Марлос, Алан Патрік (Фред, 68), Тайсон, Феррейра.

Ворскла - Ткаченко, Даллку, Чижов, Сапай, Шарпар, Чеснаков (Ткачук, 77), Кравченко (Саків, 90), Скляр, Ребенок, Коломоєць, Кадімян (Одарюк, 71).

Попередження: Сапай (53), Скляр (62), Ракицький (64), Алан Патрік (66).

Наступний матч у чемпіонаті України "Шахтар" зіграє з найпринциповішим суперником - київським "Динамо". Поєдинок відбудеться 22 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" дотиснув "Ворсклу" на останніх хвилинах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua