середа, 21 січня 2015 13:01

"Ліверпуль" і "Челсі" не виявили переможця в першому матчі півфіналу Кубка ліги
12

Футболісти "Ліверпуля" і лондонського "Челсі" зіграли внічию у першому матчі півфінальної стадії Кубка англійської ліги.

Зустріч, що відбулася у вівторок у Ліверпулі, завершилася з рахунком 1:1. Перший гол у грі на 18-й хвилині забив Еден Азар з пенальті, який був призначений за фол Емре Джана проти нього ж. "Ліверпуль" відігрався завдяки точному удару Рахіма Стерлінга на 59-й хвилині після сольного проходу.

Матч-відповідь команд пройде 27 січня у Лондоні, повідомляє "Р-Спорт".

Кубок англійської ліги

1/2 фіналу

Перші матчі

Ліверпуль - Челсі 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 18, пенальті Азар, 1:1 - 59 Стерлінг.

Ліверпуль - Міньоле, Шкртел, Сако, Морено, Стерлінг, Хендерсон, Коутіньйо, Джан, Маркович, Джеррард (Лаллана, 70), Лейва.

Челсі - Куртуа, Іванович, Террі, Кейхілл, Філіпе Луїс, Фабрегас, Вілліан (Аспілікуета, 89), Обі Мікел, Матіч, Азар, Дієго Коста.

Попередження: Джеррард (39), Лейва (44), Філіпе Луїс (45), Обі Мікел (74).

Тоттенхем - Шеффілд Юнайтед

21 січня, 21.45

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" і "Челсі" не виявили переможця в першому матчі півфіналу Кубка ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua