середа, 03 вересня 2014 22:01

Гол Безуса приніс збірній України перемогу над Молдовою

Безус "розписався" у воротах збірної Молдови. Фото: obozrevatel.com

Збірна України з футболу перемогла команду Молдови у товариському поєдинку - 1:0.

Команда Михайла Фоменка провела контрольний поєдинок напередодні старту у відбірковому турнірі Євро-2016. Матч повністю відповідав статусу товариського. Великого ажіотажу в уболівальників не викликав - трибуни були заповнені ледь на чверть.

Господарі на початку зустрічі спробували тиснути на гостей з позиції сили, але поступово гра заспокоїлася. Одним з найнебезпечніших став штрафний у виконанні наших на початку другого тайму. Незабаром, правда, Безусу все ж вдалося відкрити рахунок.

Уже в понеділок, 8 вересня, збірна України зіграє тут же на "Олімпійському" стартовий поєдинок відбіркового турніру Євро-2016 проти Словаччини.

Зараз ви читаєте новину «Гол Безуса приніс збірній України перемогу над Молдовою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua