четвер, 15 травня 2014 22:51

"Динамо" перемогло "Шахтар" і виграло Кубок України

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" у фіналі Кубка України з футболу з рахунком 2:1.

Матч проходив у четвер ввечері у Полтаві на стадіоні "Ворскла".

"Динамо" організувало переможний заділ наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині після подачі кутового хорватський захисник Домагой Віда пробив по воротах з відскоком від газону, а захисник "Шахтаря" Олександр Кучер, намагаючись відбити м'яч, головою підправив його у ворота. Через три хвилини той же Віда точно пробив головою після подачі зі штрафного.

"Гірники" відіграли один м'яч на 57-й хвилині зусиллями бразильського півзахисника Дугласа Кости.

Більше голів у цій зустрічі не було, зате наприкінці команди влаштували бійку, в результаті якої з поля було вилучено нападника "Динамо" Андрія Ярмоленка і захисника "Шахтаря" Ярослава Ракицького.

Після цієї перемоги "Динамо" вийшло на перше місце за кількістю перемог в Кубку України - у столичного клубу їх 10. В активі "Шахтаря" - 9 перемог. Востаннє кияни здобували Кубок в 2007 році, а "гірники " перервали свою серію з трьох перемог поспіль у цьому турнірі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Шахтар" і виграло Кубок України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua