субота, 26 липня 2014 22:43

"Чорноморець" розгромив "Олімпік" з президентом у складі

Владислав Гельзін footboom.com

У рамках 1-го туру прем'єр-ліги України одеський "Чорноморець" розгромив новачка УПЛ, донецький "Олімпік" - 4:0.

Одесити, які резонно мали статус фаворитів у цьому матчі, не стали відкладати справу в довгий ящик і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок. Красивим ударом зі штрафного відзначився Балашов.

На цьому господарі не зупинилися і продовжили атакувати. У першому таймі особливо відчувалася різниця в класі команд. Гостям було важко перетнути навіть центр поля. Але другий гол "Чорноморець" забив лише на 44-й хвилині (Гай).

А на 61-й хвилині Олексій оформив дубль, а на 90-й, дубль зробив Балашов. 4:0 - закономірна перемога "моряків", враховуючи, що за весь матч донецькі футболісти навіть жодного разу не потрапили у площину воріт.

Додамо, що граючий президент "Олімпіка" Владислав Гельзін вийшов на заміну. Таким чином, він став не тільки першим граючим президентом клубу прем'єр-ліги, а й найстаршим дебютантом у вищому дивізіоні. Президенту донецького клубу 27 серпня виповниться 41 рік.

У другому турі одесити зіграють з маріупольським "Іллічівцем", а "Олімпік" прийматиме луганську "Зорю".

"Чорноморець" (Одеса) - "Олімпік Донецьк" (Донецьк) - 4:0 (2:0)

Голи: Балашов 9 - 1:0, Гай 45 - 2:0, Гай 59 - 3:0, Балашов 90 - 4:0 (пен.).

"Чорноморець": Безотосний, Зубейко, Сіваков, Тейку, Путраш (Опанасенко 67), Ковальчук, Гай (Гречишкін 74), Аржанов, Балашов, Шиндер, Фомін

"Олімпік": Заурі, Іванов, Одинцов Євген, Гришко, Дитятьєв (Міщенко 71), Дорошенко, Драченко, Семеніна, Доронін, Іса, Ситник (Гельзін 73)

Попередження: Аржанов 49 - Ситник 48

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" розгромив "Олімпік" з президентом у складі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua