вівторок, 26 лютого 2013 15:15

ЧЄ з біатлону. Прима фінішував четвертим в гонці переслідування

Прима зупинився за крок від медалі. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 26 лютого, в Банско (Болгарія) на чемпіонаті Європи з біатлону завершилася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Українець Артем Прима зупинився за крок від п'єдесталу, фінішувавши з трьома промахами четвертим. Його відставання від місця на п'єдесталі склало 34,2 секунди. Сергій Семенов посів п'яте місце, піднявшись по ходу гонки з 23-ї стартової позиції при двох промахах.

Чемпіоном Європи став німець Бенедикт Доль, вигравши у норвежця Велта Крістіансена 22,3 секунди. При цьому обидва промахнулися по три рази. Бронза дісталася росіянину Тимофію Лапшину з відставанням в 25,5 при двох промахах.

Біатлон. Чемпіонат Європи. Банско (Болгарія), 26 лютого

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1 (2-й у спринті). Бенедикт Доль (Німеччина) - 35.35,0 (1 +0 +2 +0)

2 (1). Велта Крістіансен (Норвегія) - відставання 22,3 (0 +1 +1 +1)

3 (7). Тимофій Лапшин - + 25,5 (1 +0 +0 +1)

...

4 (3). Артем Прима - +59.7 (1 +0 +2 +0)

5 (23). Сергій Семенов - +1.39,2 (1 +1 +0 +0)

21 (26). Віталій Кільчицький - +3.45,7 (0 +1 +2 +2)

Зараз ви читаєте новину «ЧЄ з біатлону. Прима фінішував четвертим в гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua