неділя, 17 лютого 2013 17:20

Норвежець Бьо виграв мас-старт ЧС з біатлону, Дериземля - 20-й

Сьогодні, 17 лютого, у Нове Место (Чехія) на чемпіонаті світу з біатлону відбувся чоловічий мас-старт 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Золото виграв норвежець Тар'єю Бьо, який стріляв без промахів. Росіянин Антон Шипулін на останньому колі відсидівся за спиною в іншого норвежця Еміля Хегле Свендсена і, випередивши втомленого суперника за 300 м до фінішу, вирвав срібло. 3,7 секунди відділили росіянина від Бьо і на ті ж 3,7 секунди він випередив Свендсена. При цьому Шипулін і Свендсен пробігли по одному штрафному колу.

Відзначимо, що для збірної Росії ця медаль стала другою на чемпіонаті світу, причому обидві в активі Шипуліна. Раніше він завоював бронзу в гонці переслідування. А Тар'єю завоював друге золото для себе (після перемоги в естафеті) і восьме для своєї збірної.

Єдиний представник України в гонці Андрій Дериземля з чотирма промахами фінішував 20-м з відставанням від переможця в 1 хвилину 47,5 секунди.

Біатлон. Чемпіонат світу. Нове Место (Чехія), 17 лютого

Чоловіки. Мас-старт. 15 км, чотири вогневих рубежі.

1. Тар'єю Бьо (Норвегія) - 36.15,8 (0 штрафних кіл)

2. Антон Шипулін (Росія) - відставання 3,7 (1)

3. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - + 7,4 (1)

...

20. Андрій Дериземля - +1:47.5 (4)

Зараз ви читаєте новину «Норвежець Бьо виграв мас-старт ЧС з біатлону, Дериземля - 20-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua