неділя, 17 лютого 2013 14:46

Віта Семеренко зупинилась за крок до медалі у мас-старті на ЧС з біатлону
7

Сьогодні, 17 лютого, у Нове Место (Чехія) на чемпіонаті світу з біатлону відбувся жіночий мас-старт 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Українка Віта Семеренко зупинилася за крок від п'єдесталу, посівши четверте місце, поступившись в боротьбі за бронзу 19 секунд. В її пасиві два штрафних кола. У боротьбі на останньому колі Віта виявилася сильнішою від росіянки Ольги Зайцевої та німкені Міріам Гесснер.

Чемпіонкою світу стала білоруска Дарина Домрачева, незважаючи на два штрафних кола. Срібло завоювала норвежка Тура Бергер, програвши Домрачовій 8,7 секунди, також допустивши два промахи. Призову трійку замкнула полька Моніка Хойніш з відставанням в 27,6 секунди при одному штрафному колі.

Олена Підгрушна з двома промахами фінішувала 11-ю (+1.38,9). Валя Семеренко допустила сім промахів на трьох вогневих рубежах і тренери вирішили поберегти її сили для майбутніх стартів сезону, знявши з гонки.

Біатлон. Чемпіонат світу. Нове Место (Чехія), 17 лютого

Жінки. Мас-старт. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1. Дарина Домрачева (Білорусь) - 35.54,5 (2 штрафних кола)

2. Тора Бергер (Норвегія) - відставання 8,7 (2)

3. Моніка Хойніш (Польща) - + 27,6 (1)

4. Віта Семеренко (Україна) - + 46,6 (2)

...

11. Олена Підгрушна (Україна) - + 1.38,9 (2)

Валя Семеренко (Україна) - (7) не фінішувала

Зараз ви читаєте новину «Віта Семеренко зупинилась за крок до медалі у мас-старті на ЧС з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua