неділя, 17 лютого 2013 11:57

Норвегія побила рекорд чемпіонатів світу з біатлону

Збірна Норвегії виграла в суботу, 16 лютого, чоловічу естафету на чемпіонаті світу з біатлону у чеському Нове-Место, повідомляє Sports.ru.

Норвезька команда, до складу якої входили Уле Ейнар Бьорндален, Хенрік Л'Абе-Лунн, Тар'єю Бо та Еміль Хегле Свенсен, завершила гонку за 1 годину 15 хвилин 39 секунд. Другими стали французи, а замкнули трійку лідерів німці.

"Золото" у чоловічій естафеті стало для норвежців сьомим на цьому чемпіонаті, що стало абсолютним рекордом. Попереднє досягнення належало збірній Німеччини, яка завоювала шість золотих медалей на чемпіонаті світу 1999 року.

Загалом збірна Норвегії перемогла в змішаній естафеті, чоловічій і жіночій естафетах, крім того, Еміль Хегле Свенсен переміг у спринті і пасьюті, а Тура Бергер виграла пасьют та індивідуальну гонку.

Варто відзначити, що норвежці учетверте поспіль виграють естафету на чемпіонатах світу.

Зараз ви читаєте новину «Норвегія побила рекорд чемпіонатів світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua