середа, 15 травня 2024 22:29

"Шахтар" випередив "Динамо" за кількістю виграних трофеїв за історію незалежної України

Донецький "Шахтар" переміг полтавську "Ворсклу" у фіналі Кубка України. Фото: ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" випередив київське "Динамо" за кількістю виграних трофеїв у всіх турнірах за історію незалежної України.

Це сталося після того, як "гірники" 15 травня здобули Кубок України, обігравши полтавську "Ворсклу" (2:1) у фінальному матчі на стадіоні "Авангард" у Рівному. Про це пише ТСН.

Для донецького клубу це 39-й трофей за часів незалежності нашої держави, тоді як кияни мають 38.

За перемогами у чемпіонатах України перевага на боці киян - 16 титулів проти 15 у "гірників". А ось за виграними національними Кубками тепер переважають "помаранчево-чорні" - 14 трофеїв проти 13 у "біло-синіх". Також "Шахтар" і "Динамо" по 9 разів здобували Суперкубок України.

Тож за трофеями на внутрішній арені між принциповими суперниками встановився паритет - в обох тепер по 38. Але з урахуванням міжнародних турнірів "Шахтар" на один трофей попереду, оскільки 2009 року завоював Кубок УЄФА.

Донецький "Шахтар" переміг полтавську "Ворсклу" у фіналі Кубка України.

Матч на стадіоні у Рівному завершився із рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" випередив "Динамо" за кількістю виграних трофеїв за історію незалежної України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua