четвер, 21 лютого 2013 15:47

Біатлон. Семенов виграв золото в індивідуальній гонці чемпіонату Європи

Семенов завоював золото в Болгарії. Фото: sport-xl.net

Сьогодні, 21 лютого, в Банско (Болгарія) проходить чемпіонат Європи з біатлону. У чоловіків відбулася індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Золото для України завоював Сергій Семенов, який при одному промаху випередив шведа Тобіаса Арвідсона, який чисто стріляв, на 14,3 секунди. Бронза дісталася болгарину Красиміру Аневу з відставанням в 19,1 секунди при двох штрафних хвилинах.

У двадцятці фінішували Віталій Кільчицький з двома промахами - 14-й і Артем Прима з трьома промахами - 15-й. Дмитро Підручний зайняв двадцять третє місце.

Біатлон. Чемпіонат Європи. Банско (Болгарія), 21 лютого

Чоловіки. Індивідуальна гонка. 20 км, чотири вогневих рубежі.

1. Сергій Семенов (Україна) - 52.50,2 (1 штрафна хвилина)

2. Тобіас Арвідсон (Швеція) - відставання 14,3 (0)

3. Красимір Анев (Болгарія) - + 19,1 (2)

...

14. Віталій Кільчицький - + 2.12,6 (2)

15. Артем Прима - + 2.13,3 (3)

23. Дмитро Підручний - + 2.42,0 (2)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Семенов виграв золото в індивідуальній гонці чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua