субота, 08 грудня 2012 15:17

Біатлон. Хохфільцен. Семенов фінішував 30-м у гонці переслідування

Гонку переслідування виграв Яков Фак ФОТО: Reuters

Сьогодні, 8 грудня, у Хохфільцені (Австрія) на другому етапі Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу святкував словенець Яков Фак, який випередив росіянина Дмитра Малишко на 0,9 секунди. Трійку призерів замкнув француз Мартен Фуркад, який програв переможцю 8,6 секунди. Фак і Фуркад допустили по два промахи, Малишко - один.

Кращим серед українців став Сергій Семенов, який фінішував 30-м з відставанням від переможця в 2 хвилини 31,9 секунди при трьох промахах. В очковій зоні фінішував і Андрій Дериземля - 36-й. Артем Прима, допустивши п'ять промахів зайняв 46-е місце.

Біатлон. Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія), 8 грудня

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1 (3-й у спринті). Яков Фак (Словенія) - 34.14,8 (0 +0 +1 +1)

2 (11). Дмитро Малишко (Росія) - відставання 0,9 (0 +0 +0 +1)

3 (2). Мартен Фуркад (Франція) - + 8,6 (0 +2 +0 +1)

...

30 (13). Сергій Семенов - + 2.31,9 (0 +1 +1 +1)

36 (43). Андрій Дериземля-+ 2.54,8 (1 +1 +1 +1)

46 (38). Артем Прима - +3.56,9 (1 +2 +1 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Хохфільцен. Семенов фінішував 30-м у гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua