понеділок, 25 лютого 2013 17:40

Панфілова фінішувала 5-ю у гонці переслідуванні на чемпіонаті Європи

Марія Панфілова допустила шість промахів ФОТО: zn.ua

Сьогодні, 25 лютого, у Банско (Болгарія) на чемпіонаті Європи з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу святкувала полька Моніка Хойніш, яка пройшла всі вогневі рубежі без промахів. Срібло та бронзу виграли німкені - Франциска Прейсс з відставанням в 1 хвилину 43,2 секунди при двох промахах і Каролін Хорхлер (+2.21,3), яка відзначилася точною стрільбою. Відзначимо, що Хорхлер піднялася на п'єдестал з 15-ї стартової позиції.

Краща серед українських біатлоністок Марія Панфілова допустила шість промахів, що дозволило їй фінішувати п'ятою, програвши переможниці 2 хвилини 53,5 секунди. Юлія Джима, яка стартувала другою, закрила лише половину мішеней і зайняла 18-е місце. Яна Бондар завершила гонку 19-ю з шістьма промахами у пасиві.

Біатлон. Чемпіонат та першість Європи. Банско (Болгарія), 25 лютого

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (3-я у спринті). Моніка Хойніш (Польща) - 29.06,3 (0 штрафних кіл)

2 (5). Франциска Прейсс (Німеччина) - відставання 1.43,2 (1+0+1+0)

3 (15). Каролін Хорхлер (Німеччина) - + 2.21,3 (0)

...

5 (4). Марія Панфілова - +2.53,5 (3+2+0+1)

18 (2). Юлія Джима - +5.38,1 (4+2+1+3)

19 (16). Яна Бондар - +5.50,3 (1+2+2+1)

(36) Надія Бєлкіна - кругова

Зараз ви читаєте новину «Панфілова фінішувала 5-ю у гонці переслідуванні на чемпіонаті Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua