Ексклюзивы
четверг, 05 мая 2011 21:16

Литвин подписал закон о красном флаге

Литвин подписал закон о красном флаге

Спикер Верховной Рады Владимир Литвин подписал закон, которым во время празднования победы кроме желто-голубого флага должно вывешиваться красное знамя Победы.

На сайте Верховной Рады отмечается, что в четверг закон был подписан председателем Верховной рады. Согласно сообщению на сайте закон был направлен к президенту.

Ранее президент Виктор Янукович заявлял, что подпишет изменения в закон об увековечении Победы в Великой Отечественной войне 1941-45 годов (о порядке официального использования копий знамени Победы) сразу, как его получит.

Однако в четверг в ходе торжеств, посвященных Дню Победы, на сцене уже стоял красный флаг с серпом и молотом.

Как сообщалось, за законопроект, который обязывает в День Победы вывешивать красный флаг вместе с государственным украинским флагом, внесенный коммунистом Петром Цибенко, проголосовали 260 народных депутатов.

Сейчас вы читаете новость «Литвин подписал закон о красном флаге». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.05.2011 00:23:59Майкл31.43.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Литвин - червона тряпка !!!
06.05.2011 10:14:55ілля193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Стали відомими прізвища зачинщиків та практичних виконавців «ленінської» політики: Секретар ЦК ВКП(б) - Сосо Джугашвілі (прізвисько Йосип Віссаріонович «сталін»), Секретар ЦК ВКП(б) - Лазарь Каганович, Голова Ради народних комісарів СРСР - Вячеслав Скрябін (прізвисько «Молотов»), Секретар ЦК ВКП(б) - Павло Постишев, Голова Ради народних комісарів УСРР - Влас Чубар, Генеральний секретар ЦК КП(б)У - Станіслав Косіор, другий секретар ЦК КП(б)У - Мендель Хатаєвич, та інші високопоставлені комуністичні діячі . Стали відомими цинічні слова Менделя Хатаєвича восени 1933 року: «Безжальна боротьба відбувається між селянством і нашим урядом. Це боротьба не на життя, а на смерть. Цей рік був роком перевірки нашої сили та їхньої витривалості. Потрібний був голод, щоб показати їм, хто тут господар. Це коштувало мільйонів жертв, але колгоспна система має тут залишитися навіки. Ми виграли війну»
06.05.2011 10:12:32ілля193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Проблеми ідеологічного характеру в новітніх умовах вже не можна вирішити шляхом застосування «ленінської політики» голоду, як зброї проти населення, теоретично обґрунтованої ідеологом більшовизму і «вождем пролетарів» В.Ульяновим (прізвисько «ленін») у статті «Сумеют ли большевики удержать власть» , ще до жовтневого перевороту. Тепер те, що голод у 20-30-х роках, став інструментом впровадження колгоспної системи, а українці стали жертвами цієї політики в місцях їхнього компактного проживання на Кубані, в Поволжжі, на Білгородщині, Воронежчині, в Північному Казахстані, окрім власне нинішньої території України, вже не залякує, а стало суспільним подразником.
06.05.2011 10:05:58ілля193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
?Дивні речі відбуваються в нашій країні. Партія великого олігархічно-монополістичного капіталу залюбки бавиться з комуно-совковою символікою. Мільйонери і мільярдери жити не можуть без червоного прапора, без серпа та молота, без п’ятикутної зірки, без пам’ятників «пролетарським» сатрапам? - бо отримали мільйони і мільярди використовуючи свій високий комуняцький статус!.
06.05.2011 10:02:52ілля193.107.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
?ніяких гарантій для авторитарних режимів тепер не існує: їх кінець наступає раптово й звідти, звідки ніхто не чекає?. З урахуванням того, якою складною для сприйняття є Радянська символіка в Україні, адже «Серп і молот - смерть і голод» – характеризували радянські символи герба УРСР ті, кому вдалося пережити страшні часи штучних голодоморів 20-х, 30-х, 40-х років. ?Красная звіоздочка всєх побєдіт? – говорили їх організатори, пояснюючи її центральне місце в гербі УРСР . З волі влади попри двадцятиріччя незалежності, памятники цим подіям у вигляді «стел-фалосів», увінчаних зіркою, та «соцреалістичного дядька з фуражкою, який рукою показує на горілчаний магазин» , до сьогодні повинні нагадувати нащадкам гнобителів і пригноблених рабів: хто в хаті господар і чия правда
06.05.2011 08:53:40тіна195.144.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я мала всіх на увазі. Вивішу свій синьо-блакитний прапор, а на совєтскій хай комуністи та руськіє радіють. А між іншим в Росії вивішують совєтскіє прапори, чи це тільки наші винищувачі всього українського?
06.05.2011 02:26:44Shkapa95.132.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Подобається воно вам чи ні, а з кожнім днем маленькими шажками пацани роблять свою справу.
05.05.2011 22:33:01Злой я77.120.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну и хорошо.
05.05.2011 22:31:13Патріот74.198.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Потрібно нам братчики братись за зброю і гнати в шию цих виродків з влади! Геть їх з України!!!
05.05.2011 22:22:38Зося74.198.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дебил!!! С таким идиотами во власти скоро, придется праздновать днюху Павлика Морозова.
Голосов: 8759
Голосование "Умная милитаризация" от Минобороны
  • Госслужащих нужно брать на работу только после военной подготовки
  • Это должно быть одним из требований и для баллотирования в органы местного самоуправления, парламент и суды
  • Для госслужащих военная подготовка не должна быть обязательной
  • Мне все равно
Просмотреть