Ексклюзивы
суббота, 22 ноября 2014 09:12

"Правый сектор" потерял под Донецким аэропортом двух побратимов

Под Донецким аэропортом погибли два украинских бойца-разведчика из Добровольческого Украинского Корпуса "Правый сектор". Об этом сообщает журналистка и доброволец ДУК "Правый сектор" Алена Билозерская.

Приводим текст ее сообщения полностью:

"Сьогодні під Донецьким аеропортом ми втратили двох побратимів. Обох я добре знала, з обома дружила. З одним ходила в розвідку.

  Воловик Всеволод Валентинович, позывной Сева
Воловик Всеволод Валентинович, позывной Сева

Сєва, Воловик Всеволод Валентинович, був професійним військовим розвідником. Людина-легенда, про нього ще напишуть книжки. Професіонал з великої літери. Провів 45 діб в полоні у ЛНР, вирвався звідти лише тому, що вони так і не дізналися, хто він. У житті - веселий, жартівник, спортсмен, виглядав значно молодше за свої під п'ятдесят, був зворушливо закоханий у значно молодшу дружину... Коли він повернувся з полону, вона тиждень не відпускала його руку.

Знайомі ми з ним були давно, а долучився він до нас, коли почався Майдан. Сказав: я не хочу, щоб це усе закінчилося тим самим, як минулого разу. І загинув рівно через рік...

  Позывной Морпех
Позывной Морпех

Побратим з позивним Морпєх - теж розвідник, молодий хлопець з Франківщини, простий хлопець із сільським корінням і з такою високою моральною планкою - я ще не зустрічала таких людей. Він постійно бурчав на тему, що жінкам не місце на фронті - і віддавав мені наш єдиний тоді на групу бронік, коли ми очікували ворожого нападу. Коли чув про якесь мародерство - був готовий прибити власноруч.

 

Одного разу попросив зробити і надрукувати йому кілька гарних фото - сказав: "Може, загину, щоб матері хоч пам'ять залишилася, який я був..."

Він перший загиблий з нашої розвідгрупи - пам'ятаєте, я публікувала це фото і писала, що всі зараз живі...

За Хруста і Сіфона ми вже помстились - знищили саме тих, хто їх убив: Пашу з Єкатерінбурга сотоваріщі. За цих двох помстимося в квадраті", - обещает доброволец Правого сектора.

Сейчас вы читаете новость «"Правый сектор" потерял под Донецким аэропортом двух побратимов». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

4

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 17
Голосование Андрей Шевченко покинет сборную после Евро-2020?
  • 1) да, вместе с итальянскими помощниками перейдёт в "Милан"
  • 2) нет, захочет сыграть как тренер на Кубке мира-2022
Просмотреть
Погода