Ексклюзивы
воскресенье, 10 декабря 2017 09:55
Николай Несенюк
Николай Несенюк
Журналист

Рука Москви

Був здивований галасом, який підняли окремі засоби масової інформації щодо можливої відсутності трансляцій із фінального турніру Кубка світу в Росії по українському телебаченню. Назви цих ЗМІ допомогли знайти в цьому галасі неприховану "руку Москви". Маємо звичайну для росіян маніпуляцію. "Українським телебаченням" у цих повідомленнях називають лише один канал суспільного, а насправді державного, як і раніше, телебачення, що фінансується з наших із вами кишень.

Я теж вважаю, що витрачати державні кошти на показ турніру з країни-агресора не потрібно. В Україні достатньо комерційних телеканалів, що здатні придбати права на показ футбольних матчів із Росії. Чому цього не зробить група каналів Ахметова, яка транслює єврокубки й показувала фінал Євро-2016?

Ось тут і закопаний собака. Канали, що вже який рік хизуються "ексклюзивними правами" на матчі національної команди України й наших клубів у єврокубках, чомусь не поспішають придбати такий самий "ексклюзив" на показ Кубка світу в Росії. Нехай би купили ці права й потім торгували платними трансляціями. Чому цим має займатися суспільне телебачення?

Не виняток, що на згаданих каналах вирішили трохи зекономити. І водночас дати можливість зацікавленим у цьому виробникам новин роздути ще один антиукраїнський футбольний скандал. Усі, хто бажає, і тепер дивляться футбол по російських телеканалах. Технічно це зробити нескладно. І Кубок світу вони дивитимуться так само. Тож насправді немає жодного скандалу, а є "рука Москви".

Сейчас вы читаете новость «Рука Москви». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

1

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода