Ексклюзивы
вторник, 01 мая 2012 16:25
Інна Майданюк
Інна Майданюк
Інна Майданюк

Рік без сексу

Кожна друга жінка ладна на 15 місяців відмовитися від сексу в обмін на новий гардероб. Такого висновку дійшли вчені університету Нью-Джерсі після трьох років досліджень. Кажуть, середня тривалість шлюбу - 11,5 року, а улюблений предмет гардеробу жінки носять на рік довше.

Моя 35-річна подруга Наталка погоджується. 12 років вона заміжня за Михайлом.

- От у мене є жакет, який я купила одразу після закінчення інституту. Досі в ньому ходжу. Він не полисів, як Мішка, не наїв собі черево, а головне - я почуваюся в ньому молодою студенткою. А з Мішкою - лише вбитою побутом жінкою. Одяг для нас - це щось більше, ніж просто ганчірка дупу прикрити.

У червні ми з чоловіком поїхали на весілля його сестри. А тиждень тому я без нього гуляла на 50-річчі шефа. До ювілею купила нову сукню й почувалася королевою. Хоча на весіллі була як Попелюшка в старому сарафані. Виходить, жінці впевненості додає одяг, а не чоловік, що поруч.

Американські вчені так зачепити Наталку за живе, що вона ще півгодини доводила їхню правоту.

- Скільки речей ти купувала без примірки й вони тобі підійшли? Купа! А хіба з чоловіками таке вийде? Я точно поміняла б рік сексу з Мішкою на нову норкову шубу.

- А він? - вирвалося в мене.

- А чого гадати? - Наталка дістає телефон і набирає. - Михасю, на що б ти поміняв рік сексу зі мною? Ні, я не п'яна. Просто соціальне опитування проводжу. От дурко! - кладе слухавку. - Сказав, на новий карбюратор або перемогу збірної на Євро-2012. Хіба не можна реальніші речі бажати?

Сейчас вы читаете новость «Рік без сексу». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

16

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода