суббота, 22 марта 2014 09:35
Андрей Янович
Андрей Янович
Андрей Янович

Знайти розуміння

– У России выбора-то не было… Ждать, пока бандеровцы русских резать не начали? – пише жінка з Хабаровська на міжнародному російськомовному інтернет-форумі про події у Криму. Там спілкуються освічені вихідці з СНД. У більшості – це хороші спеціалісти, які змогли знайти роботу за кордоном і виїхати зі своїх країн. Переважно – з Росії.

– Какая вражда между Россией и Украиной? Очнитесь! Украинцам просто нужно разобраться с националистами и убрать памятник Степану Бендере, – пише ще один росіянин.

– Нельзя забывать про фашистскую мразь – убивавшую и русских, и поляков, и украинцев, и евреев. Степан Бандера – нелюдь! Его последователи – мерзопакостные подонки, – заявляє народжений в Україні москвич.

Насправді було б логічніше, якби Бандеру називали нелюдом поляки. Бо саме проти них першочергово була спрямована робота ОУН, яку очолював Степан Андрійович. Він брав участь у замаху на львівського комісара польської поліції і організував убивство польського міністра внутрішніх справ Броніслава Перацького. За це відсидів у польській тюрмі. Під час німецької окупації двоє братів провідника ОУН – Олекса та Василь – померли від рук поляків у концтаборі Освенцим. Бандера в той час сидів в одиночній камері іншого концтабору, тому помститися не міг. Та польські й українські партизани вбивали один одного майже до кінця Другої світової. Це відбувалося якихось 60 років тому. Сьогодні українці та поляки – лєпші друзі. Бо поляків перестали годувати з телевізора "бандерою", а ми забули слово "ляхи".

Із двох моїх кращих друзів один зараз живе у Варшаві, а другий, той що у Львові – має спільний бізнес із поляками. Ніхто їм Бандерою не тикає. А я далі намагаюся знайти розуміння на російськомовному форумі.

– Чего вы добиваетесь? – відписує черговий росіянин. – На форуме народ взрослый и думающий – на мякиши не ловится. А ваши посты – это "мякиши".

Сейчас вы читаете новость «Знайти розуміння». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

6

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода