понеділок, 22 березня 2010 14:52

Збірна України завоювала у Ванкувері 19 медалей (ФОТО)
27

21 березня в Ванкувері завершилися змагання Х зимових Паралімпійських ігор у Ванкувері. Збірна України посіла четверте місце в загальнокомандному заліку, вигравши 19 медалей - 5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових.

За загальною кількістю нагород першими стали росіяни, обновивши національний рекорд на Паралімпіаді - 38 медалей. Другими в рейтингу стали німці (24 нагороди), третє місце розділили українці і канадці - по 19 медалей.

Всього на Паралімпіаді-2010 було розіграно 64 комплекти нагород у п"яти видах спорту - гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, хокеї та керлінзі.

Liga.net

Зараз ви читаєте новину «Збірна України завоювала у Ванкувері 19 медалей (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua