В Росії проходять мітинги проти пенсійної реформи.
На даний момент, в Сибіру, на Далекому Сході, і декількох містах європейської частини РФ акції вже минули, в них брали участь тисячі людей, передає "Радіо Свобода".
Організацією мітингів займались здебільшого місцеві відділення КПРФ, однак в них брали участь і прихильники опозиціонера Олексія Навального, представники партії "Яблуко" та рухів "Відкрита Росія", "Лівий фронт".
Мітингувальники вимагали відставки уряду і президента. З таким закликом, зокрема, виступив на мітингу в Пскові депутат КПРФ Віктор Дуля. Зазначається, що він назвав пенсійну реформу "грабіжницькою", а президента Володимира Путіна "головним ворогом держави". Після цього до депутата попрямували правоохоронці, але учасники мітингу відтіснили їх, скандуючи "Ганьба!".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не виправдав надії: Кримський міст показали з висоти пташиного польоту
Главные требования митинга – отправить Правительство в отставку, остановить процесс принятия закона о повышении пенсионного возраста и провести по данному вопросу общероссийский референдум. Звучат и лозунги об отставке президента Путина pic.twitter.com/Lrd4kYgXs4
— Сергей Удальцов (@s_udaltsov) 28 июля 2018 г.
Російська влада хоче підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок. Законопроект вже пройшов перше читання в Держдумі, очікується, що реформа почнеться з січня 2019 року.




















Коментарі
2