Ексклюзиви
Четвер, 23 квітня 2020 10:43

Український літак привіз до Польщі китайські маски з фальшивими сертифікатами

 

Минулого тижня український літак Ан-225 "Мрія" доставив з Китаю до Польщі 7 млн медичних масок. На них виявилися підроблені сертифікати.

Президент польської транснаціональної корпорації KGHM Polska Miedź Марцін Хлудзіньскі, чия компанія оплатила медичний вантаж, опублікував у своєму Twitter пост, що маски, імпортовані з Китаю, "мають усі необхідні сертифікати і працюють у лікарнях", пише "Європейська правда".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус майже не передається поверхнями

У твіт Хлудзіньскі додав фотографії документів, розкриваючи ім'я однієї з компаній, що виробляли маски, - Guangdong Nafei Industrial Holding Co. Ltd. Як пише газета, компанія працює у сфері виробництва паперу, а сертифікат зі знаком CE для масок було видано італійською компанією Ente Certificazione Macchine (ECM).

Однак 3 квітня компанія ECM опублікувала повідомлення, в якому заявила, що не є уповноваженою у сфері засобів індивідуального захисту та не видає сертифікатів CE. Якщо це правда, виявляється, що сертифікати підроблено китайськими виробниками.

10-мільйонне китайське місто Харбін повідомило про найбільший спалах коронавірусу в країні. Влада закрила місто для приїжджих, щоб стримати поширення Covid-19.

Зараз ви читаєте новину «Український літак привіз до Польщі китайські маски з фальшивими сертифікатами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 813
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути