Кажуть, що багатії часто страждають на різні дивацтва.
Рейтинг найдивніших заповітів, котрі написали мільйонери, склав 7 Days.
Розділила спадок між дітьми та болонкою ($2 млн)
Американський бухгалтер Роуз Енн Боласни заповіла своїй мальтійські болонці Белла Мія будинок на $2 млн та трастовий фонд. Сини, котрим дісталися більша частина статків матері, були не проти.
Болонка їсть щодня яловичу вирізку та носить алмазні діадеми.
В інтерв'ю New York Post Боласни пояснила, що своїм заповітом хотіла віддячити собакам за ту користь, що вони приносять людям.
Британії з любов'ю ($ 465 млн)
У 1928 невідомий меценат пожертвував британському уряду майже 500 тис. фунтів — з умовою, що держава повністю погасить державний борг з допомогою цих грошей.
Британія так і не спромоглася отримати спадок, оскільки її борг постійно росте і зараз складає 1 трлн фунтів. Спадок, в перерахунку за сучасним курсом, - $ 465 млн, але цього недостатньо.
Мешканці печери стали мільйонерами ($5,32 млрд)
В 2009 році Жолт і Геза Пеладі — два внуки надзвичайно багатої німкені, мешкали в печері в Угорщині, бо не мали грошей. Коли бабуся померла, виявилося, що вони та їх сестра, котра мешкала в США — найближчі спадкоємці. На трьох внуки поділили $5,32 млрд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахрайка переписала на себе квартиру покійниці
Спадкоємці з телефонної книги
Луїс Карлос де Норонья Кабрал Камара із Португалії — незаконно народжений син місцевого аристократа — помер у 2007 у віці 42 років. Він вів розгульне життя, проте мав непоганий спадок - 12-кімнатна квартира в Лісабоні і будинок в Гімаресі, два мотоцикли; один розкішний автомобіль і приблизно $ 32 тис доларів США.
Луїс ніколи не одружувався і не мав дітей, тому спадкоємців обрав, випадково називавши 70 людей із телефонної книги.
Мудрий татко (близько $37млн)
Американський магнат в сфері нерухомості Моріс Лабоз заповів кожній зі своїх доньок $10 млн. Умовами для отримання грошей було те, що 2 молодші доньки могли отримати гроші лише після 35 років і лише якщо закінчать вуз, напишуть ессей про спадок та вийти заміж за успішного чоловіка, котрий присягнеться не торкатися грошей із заповіту.
Польський композитор Фредерік Шопен боявся бути похованим живцем, тож заповів, аби після його смерті вчинили розтин. Також відповідно до його заповіту, серце вирізали та привезли на батьківщину. Польскі науковці, котрі досліджували серце Фридерика Шопена у 2014, пролили світло на причину його смерті. За даними дослідження, причиною смерті композитора став туберкульозний перикардит
Коментарі