субота, 06 червня 2020 11:50

Троє гравців "Десни" не поможуть клубу в матчі з "Шахтарем"

Троє гравців "Десни" не поможуть клубу в матчі з "Шахтарем"
Алан Патрік проривається до воріт "Десни". Фото ФК "Десна"

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь розповів про кадрові проблеми своєї команди перед матчем 25-го туру УПЛ проти "Шахтаря".

У грі з "гірниками" чернігівці на зможуть розраховувати на травмованих півзахисників Левана Арвеладзе і Олексія Гуцуляка. Про це повідомляє footballua.tv

"Арвеладзе вже тренується в загальній групі, але з "Шахтарем" він ще не зможе зіграти. На жаль, важко травмувався на початку матчу з "Оболонню-Бровар" Олексій Гуцуляк", - заявив Рябоконь.

Крім Арвеладзе і Гуцуляка, не допоможе "Десні" і захисник Юхим Конопля, який не може грати з "Шахтарем" за умовами орендної угоди.

У нинішньому сезоні Арвеладзе зіграв 5 матчів за "Десну" і забив один м'яч. На рахунку Гуцуляка 3 матчі без результативних дій. Обидва гравці приєдналися до команди Рябоконя взимку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агент розповів, чи повернеться Ребров у "Динамо"

"Шахтар" і "Десна" зіграють сьогодні, 6 червня о 17:00. Зараз чернігівська команда займає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

Зараз ви читаєте новину «Троє гравців "Десни" не поможуть клубу в матчі з "Шахтарем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути