Ексклюзиви
Вівторок, 19 жовтня 2021 16:14

Штрафи та тюрма: у Китаї хочуть карати батьків за погану поведінку дітей

Штрафи та тюрма: у Китаї хочуть карати батьків за погану поведінку дітей
Дорослі повинні виділити достатньо часу для відпочинку та фізичних вправ. Фото: pixabay.com

У Китаї планують розглянути законопроєкт, який передбачає покарання батьків за злочини та погану поведінку їхніх дітей.

Якщо дитина прогуляє навчання, її батьків можуть оштрафувати на $156 або арештувати на п'ять діб, пише Insider.

"Батькам чи опікунам також зможуть винести догану або зобов'язати пройти навчання з сімейної освіти. Якщо дорослі не виправлять поведінку дитини, про це повідомлять роботодавців, які знову повинні відправити батьків на навчання. Відсутність чи неналежне сімейне виховання є головною причиною, чому діти поводять себе погано", - заявив представник комісії з питань законодавства Занг Твейвей.

У законопроєкті "Про сприяння сімейній освіті" йдеться, що батьки несуть відповідальність за те, щоб навчити своїх дітей любити комуністичну партію, націю, людей та соціалізм, бути економними та "поважати людей похилого віку". Водночас дорослі повинні виділяти дітям достатньо часу для відпочинку та фізичних вправ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Греції зі скандалом запалили вогонь зимової Олімпіади-2022

У Китаї дітям до 18 років законом заборонили грати в онлайн відеоігри частіше трьох разів на тиждень. Тривалість кожного ігрового сеансу не повинна перевищувати 60 хв. Діти та підлітки зможуть грати у відеоігри лише по п'ятницях, суботах і неділях з 20:00 до 21:00 за місцевим часом. Правила стосуються будь-яких пристроїв, у тому числі мобільних телефонів.

Зараз ви читаєте новину «Штрафи та тюрма: у Китаї хочуть карати батьків за погану поведінку дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі