Ексклюзиви
Понеділок, 01 вересня 2008 10:46

Росіяни, осетини і українці мітингують в Брюсселі

Мітинг на підтримку партнерських відносин Росії і ЄС почався в Європейському кварталі в Брюсселі.

Він проходить декілька годин до відкриття тут саміту Євросоюзу, присвяченого конфлікту в Південній Осетії і відносинам з Росією. Згідно з дозволом поліції Брюсселя, в маніфестації на площі Шуман перед резиденціями Ради ЄС і Єврокомісії беруть участь близько 50 чоловік - представників російської, української і осетинської діаспор Європи.

У руках у мітингуючих російські і європейські прапори і плакати: "Європа, вибирай хороших друзів", "ЄС і Росія - ми живемо в спільному будинку", "Ні прагненню США до світового панування".

"Ми звертаємося до Європи з проханням дивитися на вибудовування відносин з Росією з прагматичнішого, реалістичнішого боку. Політика нагнітання пристрастей, санкцій і ізоляції Росії ні до чого хорошого Європу не приведе. Ми живемо в країнах Євросоюзу і не хочемо бачити розпад його відносин з Росією", - заявив один з організаторів мітингу президент асоціації "Європейське російське співтовариство" Сергій Петросов.

Учасники мітингу також роздають журналістам, що прибувають на саміт, звернення до лідерів ЄС на англійській, французькій і російській мовах, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни, осетини і українці мітингують в Брюсселі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода