
На Різдво британець 30-річний Томас Додд напідпитку переглядав концерт улюбленої співачки Селін Діон і вирішив офіційно змінити власне ім'я на ім'я артистки.
Він подав онлайн-заяву на зміну імені й прізвища та заплатив за це 89 фунтів стерлінгів (приблизно 3,5 тис. грн). Через декілька днів отримав лист із підтвердженням зміни імені.
"Очевидно, у якийсь момент на Різдво я занадто багато випив вина і я офіційно змінив своє ім'я на Селін Діон!", - написав він у Twitter.
Тепер він непокоїться, як сказати відділу кадрів на роботі про зміну імені та попросити змінити підпис у робочій пошті. Також Томас каже, що турбується про те, щоб не потрапити до поліції через свій вчинок. Спершу таким кроком була незадоволена мати чоловіка, а от друзі підтримали його. Поки що Томас не планує повертати своє старе ім'я. Він сподівається, що його витівка розвеселить людей, які "пережили непростий рік".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дастін Гоффман змінив стать
Також чоловік зізнався New York Post, що хвилюється хвилюється через реакцію односельців. Він переїхав у маленьке село, де не знає більшості людей.
"Це призведе до шоку, коли я назву їм своє ім'я", - каже чоловік.
Томас сподівається, що зміна імені допоможе йому познайомитися зі справжньою Селін Діон. Сама співачка чи її представники не коментували витівку британця.
У Києві за рік змінили своє ім'я 1274 особи. Серед них і ті, хто замість традиційного забажав мати екзотичне ім'я. Так, Людмила стала Каєю, Анна - Оліанной, Володимир - Вальдемаром, Іван - Йонасом, Дррааоллдлісс - Ганною, Анна - Анабеллою, Марія - Дерік, Люцифер - Джеком, Олена - Мілаграс, Віталій - Габріелем, Лариса - Глорією-Сандрою, Лада - Міяко, Марія - Естель.
Коментарі