Ексклюзиви
Пʼятниця, 17 вересня 2021 10:43

Найбільше дерево світу накриють від пожежі покривалом

Найбільше дерево світу накриють від пожежі покривалом
У національному парку "Секвойя" росте найбільше дерево в світі - Генерал Шерман / Getty Images

Пожежники загортають древні дерева вогнестійкими ковдрами, доки полум'я проривається через всесвітньо відомий каліфорнійський національний парк "Секвоя".

Побоюються, що вогонь може досягти "Гігантського" лісу - гаю найбільших дерев у світі. Про це пише ВВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежі охопили Іспанію, солдати ловлять втікачів з в'язниці: четвер у фото

У лісі близько 2 тис. секвой, зокрема 83-метрове дерево Генерал Шерман - найбільше дерево за обсягом на Землі, якому близько 2,5 тис. років.

Пожежі в околиці вирують тиждень. Понад 350 пожежників, а також гелікоптери й водоскидні літаки мобілізовані на боротьбу з ними. Обернули кілька дерев алюмінієвою фольгою, щоб захистити їх.

"Це важливий район для багатьох людей, тому для захисту докладають багато зусиль", - каже представниця національного парку "Секвоя" Ребека Патерсон.

За обсягом Генерал Шерман є найбільшим відомим живим деревом на Землі. Вік його оцінюється від 2,3 до 2,7 тис. років. Експерти кажуть, що дерева секвої вогнестійкі - еволюціонували, щоб вижити у вогні.

Пожежі стали останніми за довге літо в Каліфорнії. Цьогоріч у штаті згоріло понад 7,4 тис. лісових пожеж, спустошивши понад 9 тис. км кв. Вони спричинені високими температурами й екстремальною посухою.

Через пожежу в районі міст Малага і Естепона на півдні Іспанії загинув рятувальник. Вогонь знищив близько 14,5 км кв.

Зараз ви читаєте новину «Найбільше дерево світу накриють від пожежі покривалом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі