
Міністерство юстиції Росії внесло Meta – материнську компанію Facebook, Instagram і WhatsApp – до реєстру так званих екстремістських організацій.
Зараз у списку "екстремістів" понад 100 компаній і організацій, у тому числі американська транснаціональна холдингова компанія Meta Platforms Inc., що продає соціальні мережі Facebook і Instagram, пише CNN.
Генеральним директором компанії Meta є її засновник Марк Цукерберг.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Twitter заблокував акаунти російських пропагандистів
Російський регулятор зв'язку Роскомнадзор заблокував доступ до Facebook і Instagram ще у березні. Сталося це після того, як Тверський районний суд Москви визнав Meta винною в "екстремістській діяльності". Рішення суду не стосувалося месенджера Meta WhatsApp.
У відповідь президент Meta з глобальних справ Нік Клегг заявив, що компанія робила "все можливе, щоб відновити наші послуги", але "мільйони звичайних росіян" скоро опиняться відрізаними від правдивої інформації, передає CNN.
Засновник соцмережі Facebook (зараз Meta) Марк Цукерберг запланував звільнити тисячі співробітників. За даними компанії, у Meta працює понад 87 тис. співробітників.
Ці звільнення стануть першим широким скороченням чисельності персоналу за всю історію компанії. Хоча у відсотковому відношенні скорочення буде меншим, ніж у Twitter.
Коментарі
Чистой воды популизм! Страховка обязательная, но проверять ее наличие запретят как в МРЭО так и рядовым патрулям? Так а кто и когда ее проверять будет? Нах тогда она такая "обязательная" нужна? Въедет в меня какой то идиот на жигулях и будет сопли пускать, что страховку вот вот собирался купить, а расчитаться денег нет. И судись потом! Даешь нормальную ОБЯЗАТЕЛЬНУЮ страховку с обязательной проверкой всеми гайцами ее наличия!
согласен ..но частично...страховка необезаловка лучше..прежде чем садится за руль жигули..водитель должен подумать...чем ему заплатить за разбитую машину...вот поэтому и долже застражовть металолом
идиот, ты что родился стоя?
Я, вважаю що цивілка повинна бути у водія по його згоді,а не примусово, і ДАІ до неї ніякого відношення не повинно мати, це один із способів хабарнитцтва
А-ха, въедешь в Бентли и посмотрим, ты "ЗА" обязательную страховку или "ПРОТИВ"!
Уважаемый,вы наверное ездите на корыте баксов за 300, а если у меня нормальный автомобиль и в него въедит такой "гандомобилист" на ржавом корыте, то как мне получить с него? Вытрусить как буратину или забрать здоровьем? Т.е. выступить по беспределу? Подумай, лошара, для начала.
а откуда у тебя нормальный автомобиль?воруешь видать , лошара!
смотри , чтоб тебя, чмо не вытрусили , как буратинку. а могут и забрать здоровьем. больно прыток хохол.
Согласен с автомобилистом.Страховка должна быть добровольной а не обязаловкой.Так мы доживем что и жизнь нашу некудышную заставят обязательно страховать.