понеділок, 18 червня 2018 08:38

Футбольні фанати спровокували землетрус

Після переможного голу мексиканських футболістів у країні зафіксували штучний землетрус. Фото: ТСН

У Мексиці зафіксували штучний землетрус. Ймовірно, його спровокували футбольні фанати.

У столиці країни - Мехіко - на вуличних екранах вели трансляцію матчу із Москви. Національна збірна грала проти команди Німеччини у російській Москві в рамках Кубку світу з футболу, пише "Reuters".

"Підземні поштовхи були зареєстровані принаймні в двох місцях Мехіко через сім секунд після того, як на 35-й хвилині зустрічі збірна Мексики забила гол німцям", - повідомили в Інституті геологічних та атмосферних досліджень Мексики.

На думку науковців, причиною могли стати саме стрибки вболівальників, які раділи за футболістів. Мексиканська команда забила єдиний гол за гру і виграла у Німеччини з рахунком 1:0.

Матч Кубку світу-2018 між Мексикою та Німеччиною відбувся 17 червня. Мексиканці забили єдиний гол - на 35 хвилині - який і став переможним. Рахунок зустрічі 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Футбольні фанати спровокували землетрус». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua