неділя, 17 червня 2018 17:10

Німеччина - Мексика 0:1 Мексиканці сенсаційно здолали німців

Одним з лідерів атак німців є Томас Мюллер. Фото: Hindustan Times

У першому турі на Кубку світу-2018 збірна Німеччини зустрінеться з Мексикою. Матч пройде у Москві на стаддіоні "Лужники".

На матчі працюватимуть арбітри з Ірану на чолі з Алірезом Фагані, його асистенти - Реза Сохандан та Мохаммадреза Мансурі.

Резервний суддя - Мохаммед Абдула Хасан.

Відеоповтори VAR: Массіміліано Ірраті (Італія), перший асистент: Вілтон Перейра Сампайю (Бразилія), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Марк Гейгер (США).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію гри.

Стартові склади:

Німеччина: Нойєр, Кімміх, Хуммельс, Боатенг, Платтенхардт, Езіл, Хедіра, Кроос, Дракслер, Мюллер, Вернер

Запасні: Трапп, тер Штеген, Брандт, Гінтер, Гомес, Горецкі, Гюндоган, Ройс, Рюдігер, Руді, Зюле

Мексика: Очоа, Сальседо, Айяла, Морено, Гальярдо, Еррера, Гуардадо, Лаюн, Вела, Лосано, Ернандес

Запасні: Альварес, Акіно, Корона, де Хесус Корона, Джонатан Дос Сантос, Фабіан, Гутьєррес, Хіменес, Маркес, Перальта, Талавера, Джовані дос Сантос

Перший тайм

1' Шикарний момент створили мексиканці: Лосано увірвався в штрафний і завдав потужного удару - Боатенг у підкаті зумів відвести загрозу.

3' Вернер у штрафному отримав пас і підступно пробив у дальній кут - повз ворота.

7' Після розіграшу кутового і кількох перепасовок м'яч потрапив до Хуммельса, який пробив з-за меж штрафного - голкіпер впорався з ударом.

9' Мексиканці заробили потенційно небезпечний стандарт: Лаюн пробив метрів з 25 - вище воріт.

10' Нойєр уперше вступив у гру після удару Еррери.

15' Мексика створила небезпечний епізод після подачі штрафного: Морено виграв боротьбу на "другому поверсі" і пробив метрів з 10 - Нойєр упевнено забрав м'яч.

16' Після прострілу з правого флангу ледве не зрізав м'яч у свої ворота Сальседо - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

18' Ернандес "Чічаріто" зіпсував чудовий шанс відзначитися - вийшовши віч-на-віч з голкіпером, став чомусь фінтити і втратив нагоду.

20' Вернер отримав м'яч у штрафному і пробив по центру - воротар зреагував на удар.

22' Кроос пробив з-під захисника метрів з 20 по центру - Очоа з цим впорався.

27' Після швидкої контратаки мексиканці підібралися до чужого штрафного - Лосано віддав на Лаюна, удар якого метрів з 22 пройшов повз ворота.

29' Німці втратили м'яч біля свого штрафного - Лаюн пробив низом, але не зміг переграти Нойєра.

34' Вела зробив блискучий гострий пас на Лаюна, якому зовсім трохи не вистачило, аби вискочити на "побачення" з Нойєром.

35' ГГООООЛЛЛЛ - 0:1! Після стрімкої атаки Лосано отримав пас у штрафному, обіграв суперника і невідпорно пробив у ближній кут. Гольовий пас в активі Ернандеса.

38' Поперечина! Німці заробили право на небезпечний стандарт - удару Кроосу зовсім трохи не вистачило влучності.

45' Вела отримав пас перед штрафним Німеччини і пробив на точність - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Перерва

Другий тайм

48' Лівий захисник Платтенхардт наважився на удар метрів з 25 - у руки стражу воріт.

53' Позиційну атаку німців завершив дальнім ударом Кімміх - вище воріт.

55' Після передачі Озіла Дракслер пробив з меж штрафного - м'яч від Сальседо пішов на кутовий, який нічим небезпечним не заверщився.

57' Мексиканці вийшли вдвох на одного захисника: Ернандес невдало віддав пас на Велу, той наздогнав мяч, віддав на Гуардадо, удар якого пройшов повз ворота - момент уже був втрачений.

61' Дракслер змістився в центр і пробив з-за меж штрафного - м'яч застряг в ногах мексиканців.

65' Після пасу Боатенга Кімміх пробив у падінні через себе метрів з 11 - трохи вище воріт.

67' Дракслер отримав мяч на куті штрафного, пробив на виконання - бракувало влучності.

68' Вернер після скидки партнера пробив у дотик метрів з 7 - вище воріт.

70' Ернандес уникнув офсайду, увірвався в штрафний і в боротьбі з Хуммельсом опинився на газоні - арбітр не призначив 11-метровий.

71' Ройс, який вийшов на заміну, з другої спроби пробив з кута штрафного - повз стійку.

75' Сталася знакова подія у світовому футболі - на поле вийшов Рафаель Маркес, для якого це 5-й Кубок світу.

76' Після пасу Ройса з-за меж штрафного пробив Кроос - поруч зі стійкою.

78' Мексиканці кинули в прорив Лаюна, який пробіг півполя, наблизився до штрафного і потужно пробив - вище воріт.

80' Замість Платтенхардта вийшов Гомес. Німеччина посилює атаку і переходить на гру в три захисники.

82' Лаюн наблизився до штрафного і пробив метрів з 17 - бракувало влучності.

84' Кроос наважився на дальній удар, який не став проблемою для голкіпера.

89' Гомес з кількох метрів не зміг переграти Очоа, а удар Брандта, який вийшов на заміну, вийшов не влучним.

90' Боатнег пробив по центру низом - воротар зафіксував м'яч.

90+3' Остання атака німців за участю Нойєра не завершилася успіхом.

Кінець матчу.

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Німеччина - Мексика 0:1 Мексиканці сенсаційно здолали німців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua