Ексклюзиви
неділя, 19 липня 2020 11:57

26 проти половини людства. В ООН порахували гроші найбагатших

26 проти половини людства. В ООН порахували гроші найбагатших
В ООН розповіли про несправедливий поділ. Фото Рейтер

Понад 70 відсотків людей у світі живуть в умовах нерівності в доходах і якості життя, яка постійно зростає. 26 найбагатших людей у світі володіють сукупним багатством, що еквівалентне доходам половини світового населення.

Як повідомляється на сайті ООН, таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, виступаючи з лекцією, приуроченою до річниці дня народження колишнього президента ПАР Нельсона Мандели. За словами лідера ООН, світова спільнота має усунути причини виникнення нерівності на планеті, перш ніж вона зруйнує світову економіку і призведе до остаточного розшарування суспільства.

На думку генсека, високий рівень фінансового розшарування у світі породжує економічну нестабільність, корупцію, фінансові кризи, зростання злочинності, призводить до погіршення фізичного і психічного здоров'я людей. Згідно з даними, які Антоніу Гутерріш навів у своїй промові, в період з 1980 по 2016 рік на один відсоток найбагатших людей світу припадало 27 відсотків загального сукупного зростання доходів.

Більш ніж половина 20-літніх людей в країнах з високим рівнем людського розвитку зараз мають вищу освіту, тоді як у країнах з низьким рівнем розвитку людського потенціалу цей показник становить лише три відсотки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На відкриття "Діснейленду" тисячі людей прийшли з фальшивими запрошеннями

Глава ООН підкреслив, що якість життя людей сьогодні також залежить від статі, етнічного походження, раси, наявності інвалідності та багатьох інших аспектів.

Зараз ви читаєте новину «26 проти половини людства. В ООН порахували гроші найбагатших». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути