Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 18:50

Владику Симеона сфотографували біля куща троянд

Автор: фото: Тамара ТИСЯЧНА
  Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон благословив першу православну виставку у Вінниці
Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон благословив першу православну виставку у Вінниці

28 серпня в обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка "Світло Православ"я". Присвячена 1020-річниці хрещення Русі. На фотографіях — сюжети повсякденного життя православної церкви: таїнство вінчання та причастя, хресний хід, богослужіння, портрети дітей, жінок, священнослужителів.

Роботи представили вінницькі фотохудожники, священики, монахи, паломники. Серед них роботи учасників фотокласу "Світло", що діє у Вінниці при храмі апостола Андрія Первозванного.

— До нас ходять майже десять чоловік — розповідає керівник класу священик Віталій Гречко, 50 років. — Переважно дорослі. Професіонали приходять ділитися досвідом.

Віталій Гречко став священиком 10 років тому. До того був професійним фотографом, фотожурналістом.

— Подібний показ робіт у музеї проходить уперше, — каже директор музею Ілля Безбах, 63 роки.

— До речі, — зауважує отець Віталій Гречко, — першу  фотографію створив Ісус Христос. Він взяв біле полотно, приклав до свого обличчя і там  відобразився його лик, відомий як "Спас нерукотворенний".


Виставка триватиме до 15 вересня щоденно з 10.00 до 17.00 години, крім вихідних. Вартість квитка — 1 грн для дітей та 2 грн для дорослих. Адреса музею: Вінниця, вул. Соборна, 21, тел. 8 (0432) 35 20 25.

Зараз ви читаєте новину «Владику Симеона сфотографували біля куща троянд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода