Середа, 07 травня 2008 19:37

Тест на алергію коштує 50 гривень

25-річна Ірина Процюк із села Літинка Літинського району помітила, що її 6-місячний син Сергійко став вередливим. У нього був нежить, погано спав, не їв, очі сльозилися.

— Думали, простудився, але під вечір малому ставало легше, — каже жінка. — Тільки вийдемо на двір, дитина не має чим дихати. Тоді мені порадили протестувати сина на алергію.

Виявляють алергени у вінницькій дитячій обласній лікарні. Одна процедура коштує 50 грн.

— На ліву руку малому поставили датчик, у праву давали пляшечку з алергеном, — розповідає про тестування Процюк. — Перед нами був великий екран зі шкалою. Лікарка притискала дротик від апарата до алергена, а на шкалі показувало, чи є алергія.

Виявилося, що у хлопчика алергія на куряче м"ясо, моркву та квітковий пилок. Виписали сироп, алергени порадили вилучити з раціону. За день у малюка припинився риніт.

— Часто до лікарні приходять із простудами, а виявляється, що це алергія, — говорить дитячий алерголог Тетяна Остапчук, 29 років. — Симптоми схожі. Якщо затягнути з лікуванням, алергія може перейти в бронхіальну астму.

Зараз ви читаєте новину «Тест на алергію коштує 50 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода