Ексклюзиви
Четвер, 04 грудня 2008 16:29

Пошукова служба "ГПУ"

Ви можете надсилати листи й фотографії на адресу редакції. Не забудьте вказати зворотну адресу й контактний телефон. Якщо ви побачили знайоме прізвище — будь ласка, скажіть тій людині чи повідомте в редакцію: Пошукова служба ГПУ, редакція "Вінницька газета по-українськи", вул. Некрасова, 25, Вінниця, 21007.


Сторожук Микола Дмитрович шукає Сторожука Івана Павловича, 1927 р. н.:

"Дядя пішов на фронт. Його матері прийшла похоронка, що він загинув на Вінниччині. Тоді було багато непідтверджених похоронок, і ми вірили, що він живий. Хочемо щось дізнатися про нього".


Журавльова Ірина Євгенівна розшукує Журавльову Альону Євгенівну, 1976 р. н.:

"Я шукаю зведену по батькові сестру, яка живе у Вінниці".


Чівільдєєва Яна Ігорівна шукає Притуляк (Задоянчук) Альону, 1985 р.н.:

"Разом працювали в КСК "Магнат". У 2006 році Альона виїхала у Вінницю, звідки родом, і вийшла заміж за Олександра Притуляка. В лютому 2007-го змінився номер телефону. Дуже хочу знайти Альону".


Житник Іван Іванович розшукує Житника  Івана Івановича:

"Шукаю зведеного брата по батькові. Він — мій повний тезко. У 1946 році мій батько Іван Іванович Житник виїхав жити у Вінницьку область, у Жмеринку. Там створив нову сім"ю, де народилися мій брат Іван і сестра Тетяна. В 1963 році я розшукав батька, він запросив у гості. Я приїхав, познайомився із мачухою, братом та сестрою. Всі залишилися задоволені. Але потім я втратив зв"язок. Пройшло багато років. Зараз я лишився сам. Хочу знову знайти їх".


Бєлова Ольга Василівна розшукує Романенко (Возну) Наталю, 1959 р. н.:

"Шукаємо сестру. Жила в селі Мар"янівка Гайсинського району Вінницької області. Її чоловіка звати Романенко Юрій. Після 1989 року нічого про неї не знаємо".


Кашеварова Клавдія Максимівна шукає Кашеварову Оксану Іванівну, 1990 р. н.:

"Шукаю онучку. Після розлучення її батьків зв"язок обірвався. Остання відома адреса: Вінниця, вул. Червоноармійська, 89/28".


Соколовська (Козлова) Любов Прокопівна розшукує Даниловську (Кравцову) Олену Іванівну, 1958 р. н.:

"В 1975 році ми разом училися у Вінницькому м"ясо-молочному техникумі, жили в одній кімнаті всі роки навчання: я, Лєна Кравцова (Даниловська) й Галя Присяжнюк (Тумачек). Були весь час разом, знали одна про одну все, цінували й берегли нашу дружбу. Після закінчення технікуму роз"їхалися по розподіленню, поодружувалися, народилися діти. Підтримували зв"язок до 1993 року, тоді була остання зустріч нашої гурпи. Пам"ятаю, що Олена жила у Жмеринці, по вул.Кутузова, 11".

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі