Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 серпня 2008 16:09

Канадець Хосейн навчає вінницьких дітей англійської

Автор: фото: Тетяна САРАХАН
  Канадський професор Хосейн Мостафаві (праворуч у чорній тенісці) навчає англійської вінницьких дітей в санаторії імені Михайла Коцюбинського
Канадський професор Хосейн Мостафаві (праворуч у чорній тенісці) навчає англійської вінницьких дітей в санаторії імені Михайла Коцюбинського

"Хосейн что ли есть? Опять будем заниматься английским?" — говорить російською вінничанка Анжеліка Бакута, 8 років. Із подругами заходить до корпусу вінницького дитячого санаторію імені Коцюбинського.

Біля кожного будинку на мотузках сушиться одяг. Поряд на лавках сидять діти — слухають музику з мобільників, їдять банани. Минулого тижня до санаторію привезли школярів із підтоплених Могилів-Подільського та Мурованокуриловецького районів Вінниччини. Загалом відпочивають 300 дітей.

Біля корпусу N9 канадський професор Хосейн Мостафаві, 38 років, щодня проводить уроки англійської. Діти сидять на пластмасових стільцях у яблуневому садку. Мостафаві розмовляє з ними лише англійською. Каже, що навчати неважко.

— Ноу рашн, пліз, — Хосейн просить дітей не говорити російською.

Чоловік ділить учнів на групи. Ті між собою розмовляють англійською: дають команди присісти шість разів, вилізти на дерево, покататися на коні, який пасеться неподалік. Учитель вважає, що навчання в ігровій формі знімає страх розмовляти іноземною.

Хосейн дякує за півгодини уроку. Діти йдуть перевдягатися. Хлопчики — кататися на катамаранах. Між собою домовляються про вечірню дискотеку.

— Треба дитину навчити говорити англійською, а потім писати та читати, — каже через перекладача Хосейн. — А в Україні навпаки. Може, тому вони так важко сприймають цю мову.

За приїзд професора до санаторію заплатили батьки дітей. Організувала навчання турагенція "Акуна Матата". Професор живе поряд із дітьми. На батьківщині в нього залишився 15-річний син.

Зараз ви читаєте новину «Канадець Хосейн навчає вінницьких дітей англійської». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода