Середа, 20 серпня 2008 18:32

Інваліди пірнали з аквалангами

Автор: фото: Анатолій Бельдіян
  На мисі Тарханкут у Криму інструктори вдягли 32-річного вінничанина Олександра Марченка в гідрокостюм і несуть до води
На мисі Тарханкут у Криму інструктори вдягли 32-річного вінничанина Олександра Марченка в гідрокостюм і несуть до води

Минулого тижня 40 інвалідів із усієї України приїхали в село Оленівка біля мису Тарханкут в Криму на підводне плавання з аквалангом. Із Вінниці були Олександр Марченко, Юлія Бондарчук, Анатолій Бельдіян та Максим Нізіков. У готелі за 500 м від моря для них забронювали кілька спеціально облаштованих номерів. Усі послуги були безкоштовними. Із Києва прибули професіональні інструктори.

44-річний Анатолій Бельдіян, радник голови Вінницької облдержадміністрації із питань інвалідів і організатор, отримав поранення в Афганістані. Відтоді ходить із милицями.

— Я з товаришами давно мріяв щось таке задумати, — розповідає чоловік. — Інваліди мають відчути, що для людини немає нічого недосяжного. А підводні красоти для них були недосяжними і бачили вони їх тільки по телевізору.

Анатолій Бельдіян ще на суходолі звикав дихати через трубку, вдягнувши гідрокостюм, маску й приладдя для дихання під водою. Пірнали на глибину 2–3 м з інструкторами, що тримали кисневі балони.

— Відчуття — просто фантастичні, — ділиться враженнями Анатолій. — Відчуваєш повне розслаблення, ніби перебуваєш у космосі. Вода прозора. Усе видно на 20 метрів. Дно мальовниче: з водоростями, рибками та ракушками.

Бельдіян зазначив, що подібну акцію проведуть наступного року в більших масштабах.

Зараз ви читаєте новину «Інваліди пірнали з аквалангами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода