Ексклюзиви
Понеділок, 15 вересня 2008 21:07

Інваліди можуть замінити візок і милиці

Для безкоштовної заміни механічних засобів пересування інвалідам необхідно звернутися в районне управління праці та соцзахисту. Для заміни візка чи милиць достатньо мати довідку від лікаря та заяву.

— Ми без проблем замінюємо візки та палки, які відслужили свій вік на нові, — каже головний спеціаліст Староміського управління праці та соцзахисту 25-річна Тетяна Зель. — Палиці видаємо в той же день, коли прийшла людина. А із візком доводиться місяць чи два почекати. Черги на отримання засобів у нас немає. Практично всі забезпечені візками та костилями.

Замінити кімнатний інвалідний візок можна через 4 роки. Вуличний — через три. Візок з електроприводом — за 8 років. Строк експлуатації палки закінчується через 2 роки, а милиці поміняють за 3.

Якщо інваліду необхідно вперше отримати механічні засоби пересування, доведеться зібрати такі документи: заява, паспорт чи свідоцтво про народження, копія ідентифікаційного номеру, копія реєстрації із місця проживання, висновок лікарів про встановлення інвалідності, індивідуальна програма реабілітації, копія пенсійного посвідчення, копія документів, які надають пільги.

Отримати чи замінити інвалідний візок і милиці можна за такими адресами:

Управління праці та соцзахисту Ленінського району N1: вул. Соборна, 50. Тел.: 35 62 93

Ленінського району N2: вул. Космонавтів, 30. Тел.: 51 13 62

Замостянського району: вул. 50 років Перемоги. Тел.: 7, 26 58 97

Старомісткого району: вул. Островського, 75. Тел.: 27 15 46.

Зараз ви читаєте новину «Інваліди можуть замінити візок і милиці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода