Четвер, 12 червня 2008 20:32

Де ви відпочиваєте на Вінниччині?

Михайло Саволюк, мер Могилева-Подільського:

— Разом із сім"єю їздимо на Новодністровське водосховище збоку Мурованокуриловецького району. Там дуже гарна природа. Ще можна відпочити в селі Лядова. Там під монастирем є місце для палаток, і річка гарна.Алла Алєксенцева, керівник громадської організації "Центр":

— У нас постійне місце — озеро в селі Селище. Колись ще маленькою я їздила туди в табори. Залишилося багато добрих спогадів. Природа там гарна. Останній раз була минулого тижня. У гості рідна сестра приїжджала, то ми її взяли. Це наше сімейне озеро, куди можна вирватися від міської суєти.Юрій Касинюк, прокурор Хмільницького району:

— Сім років тому їздив у Степашки. Жив на базі відпочинку вінницького Політеху. Там саме був його колишній ректор, академік Кузьмін. Разом рибу ловили. Недалеко від Хмільника є Сандрацьке водосховище — білі лебеді, качки плавають. Коли дуже перенервуюся по роботі, їду туди на півгодинки. Закатую штани і ходжу по траві.

Зараз ви читаєте новину «Де ви відпочиваєте на Вінниччині?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода