Ексклюзиви
Четвер, 28 серпня 2008 18:25

Брейкер Денис Никитюк отримав 31 перелом

Автор: фото: Ілля ГОРОДЕЦЬКИЙ
  Ірина танцює брейк-данс на Театральній площі у Вінниці
Ірина танцює брейк-данс на Театральній площі у Вінниці

Недільного вечора група хлопців на Театральній площі віком від 15 до 22 років під енергійну музику виробляють карколомні рухи.

— Цей танець називається брейк-дансом, або просто брейком, — пояснює 22-річний Денис Никитюк. — Мене захоплює гармонія музики й руху. Брейком займаюся шість років. Зараз підприємець. Робота забирає безліч часу, але завжди знаходжу можливість потанцювати. За цей час отримав 31 перелом. Якось зламав обидві ключиці, останнього разу — палець на руці. Коли щось ламав, приймав знеболювальне й танцював далі. Скільки мені казали: не твоє, побережи себе. Але я не кинув брейк. Просто не можу жити без нього. Це мій стиль, моє життя.

Нині в місті брейк танцює майже 50 чоловік.

— Танцювати можуть не всі, потрібно мати здібності, окрім того, тут легко травмуватися, — розповідає "ветеран" брейку Андрій Шулик, 20 років. — Хлопці, що приходять зараз — захищені від цього. Вони можуть вчитися в досвідчених танцюристів. А ті, хто займався брейком із самого початку, робили це на власних помилках і переломах. Починати танцювати краще підлітком. Мені, наприклад, вже дещо важко.

Андрій виходить на майданчик і демонструє майстер-клас менш досвідченим колегам.

Місцем традиційної тусовки брейкерів є Театральна площа. Вони збираються на ній у вихідні  під вечір.

Для брейку не потрібно спеціальної екіпіровки. Досить просторого одягу, який не сковував би тіло, та зручне взуття.

— Ще потрібно бути веселим, вміти спілкуватися та отримувати задоволення від життя, — додає Андрій.

Зараз ви читаєте новину «Брейкер Денис Никитюк отримав 31 перелом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода