Ексклюзиви
Неділя, 16 вересня 2012 10:00
Вікторія Хоменко
Вікторія Хоменко
Вікторія Хоменко

Поцілунок у чоло

– У губи майже ніхто не цілував. А так – десь між вухом і носом. На день наважувалися чмокнути четверо-п'ятеро хлопців. Дівчат не було, – каже Ліза.

Моя знайома – одна з п'яти Сплячих Красунь у Національному художньому музеї. Підписали ­угоди, що ­готові вийти заміж, якщо розплющать очі після поцілунку. ­Цілувати могли всі відвідувачі, хто не забув удома ­паспорт.

– Спочатку був мандраж, – ­згадує Ліза першу годину сну в проекті ­Тараса Полатайка. – Якийсь хлопець схилився наді мною і почав говорити англійською. Щось типу: "Якщо ­віриш у казку – маєш розплющити очі". А я йому: "Якщо розплющу – ­будуть наслідки". Тут підходить Полатайко і каже, що Сплячим Красуням не можна розмовляти. Хлопець не цілує, а кладе поруч зі мною якусь коробку. Я рукою торкнулася – мабуть, цукерки. Хотіла зіпхнути. Тут подруга помітила – нахиляється: "Ти обережніше, бо iPad скинеш".

Якщо розплющу очі – будуть наслідки

Удома Ліза одразу кидалася до відео­запису з галереї. Один із поцілунків передивлялася кілька разів:

– Лежу. Сплю. Відчула, що ­увімкнули додаткове світло – певно, для ­каме­ри. Вже, думала, привели підставного принца, який цілуватиме для телесюжету. Ходив навколо мене, матрац погладив. А тоді поцілував. Дуже ніжно й довше за всіх попередніх.

Виявилося, то був співак Ігор Гаркевич із гурту "Чотири королі". ­Врешті, з п'ятьох Красунь розплющила очі одна, 24-річна Яна. Її в чоло поцілувала на два роки молодша Катерина.

– Не очікував, що Спляча Красуня прокинеться від поцілунку в лоба, – каже після фінального шампанського Тарас Полатайко.

Ліза поки що не розпаковує іРad. На коробці знайшла електронну адресу, куди відписала, що хоче повернути подарунок. Виявилося, хлопець живе в Штатах. Узимку він приїде до Києва ще раз – аби знову спробувати поцілувати Лізу.

Зараз ви читаєте новину «Поцілунок у чоло». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Вікторія Хоменко
Технічні незручності 12 Переглядів: 2676
Дядя Володя 8 Переглядів: 2882
Піаніно за мандарини 5 Переглядів: 2404
Крепатура 2 Переглядів: 1945
Голосів: 135
Голосування П'ятов втратить місце основного воротаря "Шахтаря" та збірної України?
  • 1) так, він регулярно помиляється і вік уже грає проти голкіпера
  • 2) ні, вкотре доведе свою психологічну стійкість і далі гратиме на потрібному рівні
Переглянути
Погода