Середа, 16 вересня 2009 07:12

Володимир Зуєв загинув у шахті

На шахті "Бужанська" в місті Нововолинськ Іваничівського району на Волині загинув гірник Володимир Зуєв, 45 років. Чоловік потрапив у скребковий конвеєр і його розчавила дробарка.

Трагедія трапилася в ніч на суботу. Під кінець зміни шахтар ішов штреком повз стрічку конвеєра, якою рухається видобуте вугілля. Ймовірно, ненароком перечепився і впав на стрічку. Поруч тієї миті нікого не було, хто б допоміг йому швидко піднятися. Чоловіка затягнуло в отвір дробарки і розчавило.

— На жаль, немає свідків і неможливо зробити судово-медичну експертизу. Бо тіло довелося збирати по шматках, — кажуть в адміністрації державного підприємства "Волиньвугілля".

Загиблий був одним із кращих гірників підприємства, мав 16 років стажу роботи на шахті. Залишилися дружина і донька-школярка.

Це перший смертельний випадок на Нововолинській шахті "Бужанська". Загалом на волинських шахтах за понад півстоліття, відколи вони працюють, загинуло 90 гірників.

Зараз ви читаєте новину «Володимир Зуєв загинув у шахті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі