Ексклюзиви
Вівторок, 12 лютого 2019 00:41

В Україні буде 35 мільйонів жителів

До 2050 року в Україні буде 35 мільйонів людей. ­Такий прогноз дає Організація Об'єднаних Націй.

— Зараз триває скорочення населення. І продовжуватиметься, якщо економіка не розвиватиметься, — говорить соціолог Костянтин Малєєв, 58 років. — Є природна міграція. Молодь завжди виїжджала із сіл у великі міста. Зараз їде у Польщу, Чехію, Францію, Німеччину. Люди мають відчуття, що центр світу — на Заході.

Другою проблемою є низька народжуваність, каже соціолог.

— Щоб зупинити спад населення, треба, щоб у кожній сім'ї було троє дітей, — пояснює Малєєв. — Сьогодні це рідкість. Але інакше не вийде. Є сім'ї, які не одружуються або не можуть мати дітей.

Владі слід створити державні програми для молоді, продовжує соціолог. Мільйони українців повинні мати власність, яка б приносила прибуток. Наприклад, це може бути клас фермерів, які володітимуть землею по 50–100 гектарів. Тоді не виїжджатимуть із сіл. Так це відбувається в США.

Станом на 2017 рік в Україні жили 44,8 млн людей. Зараз — майже на 2 млн менше. Це офіційна цифра. Реальну не знає ніхто — перепис населення востаннє проводили у 2001 році.

Зараз ви читаєте новину «В Україні буде 35 мільйонів жителів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2606
Голосування Який український клуб досягне більших успіхів у Лізі Європи 2018/19?
  • 1) "Шахтар"
  • 2) "Динамо"
  • 3) обидві команди "вилетять" одночасно
Переглянути
Погода