Ексклюзиви
Вівторок, 16 грудня 2008 17:31

Щур урятував сім"ю від отруєння чадним газом

Автор: фото: Михайло ПЕРКОВ
  Пацючиха Анфіса, яка мешкає в родини Тосюків у Хмельницькому. Завдяки дивній поведінці тваринки сім’я зрозуміла, що кухня заповнюється газом. Тосюки заберуть Анфісу з собою у нове помешкання
Пацючиха Анфіса, яка мешкає в родини Тосюків у Хмельницькому. Завдяки дивній поведінці тваринки сім’я зрозуміла, що кухня заповнюється газом. Тосюки заберуть Анфісу з собою у нове помешкання

2 грудня до реанімаційного відділення Хмельницької міської лікарні доправили подружжя Тосюків із Хмельницького. Вони вчаділи. 22-річна Олена була у важкому стані. Її чоловік 25-річний Віталій від шпиталізації відмовився.

— Десь годин у 12 пришов на обід, — розказує Віталій. — Жінка мила посуд. Працювала колонка. Пластикові вікна були зачинені. За годину Лєні захотілося спати. Потім і я став куняти. Кіт вийшов на балкон.

Тосюки могли заснути, якби їх не насторожила поведінка домашніх тварин.

— Кіт Нес вийшов на балкон, — розповідає Олена. — Ми зачинили за ним двері. Почав шкрябатися в кімнату. Пустили. Знову на балкон. І так кілька разів. Ми не розуміли, у чому річ. А він ніби запрошував нас на балкон.

Пацючиха Анфіса, яку купили кілька місяців тому, також почала бігати по клітці. А потім ніби заснула.

— Криса вдень ніколи не спить, — каже Віталій. — А тут навіть не те, що заснула, а запищала й упала. Я здогадався, що так може діяти чадний газ. Відкрив вікно, викликав "швидку" й міліцію.

Отруєння Олени було не важким. Наступного дня її перевели до гінекології — жінка на 12-му тижні вагітності.

— Наступного дня приїхали газовщики, — розповідає Віталій. — Виявилося, що витяжка була забитою. А цю газову колонку років чотири тому нам ставив чоловік. Сказав, що з газконтори. Після того ніхто нічого не перевіряв. Угарний газ, який мав йти у витяжку, йшов у квартиру.

Подружжя Тосюків не судитиметься з газовою конторою.

— А який сенс? — каже Віталій. — Із государством судитися — це гроші і час, викинуті на вітер. А толку все одно не буде. Головне, що всі живі.

Після цього випадку подружжя збирається переїжджати на іншу квартиру. Заберуть кота і щура.

— Вони дружньо живуть, — каже Олена. — Не билися жодного разу.

Того ж дня до реанімаційного відділення привезли ще одного потерпілого. Він також отруївся чадним газом.

Зараз ви читаєте новину «Щур урятував сім"ю від отруєння чадним газом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода