Помер на 72-му році життя Анатолій Зеленцов. З 1971-го він завідував науковою лабораторією київського "Динамо", яка в народі іменувалася "центром Зеленцова". Його називали батьком "наукового" футболу. Зеленцов розробив точну систему розрахунку тренувального процесу, математичне моделювання навантажень. Його методам цілком довіряв Валерій Лобановський, а лекції Зеленцова слухали тренери чемпіонів світу Енцо Беарзот та Франц Беккенбауер.
— Зеленцов був дуже порядною людиною, — розповідає "ГПУ" колишній гравець київського "Динамо" Андрій Баль, 48 років. — Сумлінно виконував свою роботу. З нами, динамівцями, практично не спілкувався, розмовляв здебільшого з Лобановським. Ясно, що й на застілля гравці його не запрошували. Чув, що Зеленцов хворів останні два роки.
Учора з Анатолієм Зеленцовим прощалися у нього вдома на Трьохсвятительській. На Байковому цвинтарі тіло Зеленцова піддали кремації. Його прах перевезуть на Лук"янівське кладовище.
У Анатолія Зеленцова залишилися дружина та донька.
Коментарі