Ексклюзиви
Четвер, 25 листопада 2021 06:10

Можна перевестися з пенсії по інвалідності на звичайну

— Отримую 2577 гривень пенсії. Маю 38 років стажу. 20 з них був головою сільради, потім — головним ветлікарем. 2016-го зробили операцію на горлі. Призначили пенсію як інваліду другої групи. Чому так мало? Якщо за віком виплата більша, то чи можна перевестися з цієї, що платять по інвалідності? — запитує Іван Павлович, 63 роки. Живе в селі Манятин Шепетівського району Хмельницької області.

Пенсію по інвалідності призначають в такому розмірі: перша група — 100% пенсії за віком, друга група — 90, третя група — 50 відсотків.

— Громадянину потрібно прийти за адресою: місто Шепетівка, вулиця Островського, 6, другий поверх. Із собою мати паспорт та ідентифікаційний код. У відділенні нададуть конкретні відповіді стосовно його пенсії. Телефоном такі питання вирішити не можна. Якщо стаж дозволяє, то можна перевестися з пенсії по інвалідності на звичайну, — говорить Антоніна Літвінчук із головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області, відділення №15.

Зараз ви читаєте новину «Можна перевестися з пенсії по інвалідності на звичайну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 751
Голосування Чи готуєте “тривожну валізку” у разі можливого нападу Росії на Україну?
  • Так, вже склали потрібні речі
  • Зберу, коли загроза буде більш очевидною
  • Ні, це нагнітання паніки
  • Мені до цього байдуже
Переглянути