пʼятниця, 04 червня 2010 07:25

Із в"язниці вийшов ворог Колеснікова

Із в"язниці вийшов 47-річний Борис Пенчук, засновник фонду "Антикорупція" і видавець книги "Донецька мафія". Він відсидів 1,5 року за наклеп.

Борис Пенчук був головним акціонером Донецького універмагу "Білий лебідь". Свою частку продав, переїхав до Києва, видавав книги. 2005 року заявив, що акції під загрозою вбивства його змусив продати Борис Колесніков, тодішній голова Донецької обласної ради. Чиновника затримали, порушили кримінальну справу, чотири місяці протримали у Лук"янівському слідчому ізоляторі столиці. Потім звільнили.

У свою чергу Колесніков звинуватив Пенчука в наклепі та здирництві. Мовляв, таким чином той вимагає з нього 12,9 млн грн. Позаторік видавця "Донецької мафії" заарештували. За здирництво і надання неправдивих свідчень отримав вісім років в"язниці. Згодом термін зменшили вдвічі.

— Райсуд у Житомирській області, де Пенчук сидів у колонії, пом"якшив йому і міру покарання. Позбавлення волі замінили на виправні роботи. Одна з причин — стан його здоров"я, — пояснив "ГПУ" адвокат Пенчука Олександр Плахотнюк, 41 рік.

Знайомі та колеги Бориса Пенчука не кажуть, де він тепер. Пояснюють, що розголошення інформації може тому зашкодити.

Зараз ви читаєте новину «Із в"язниці вийшов ворог Колеснікова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути